• V bežnej prevádzke je internet dostupný v Bratislave a v jej okolí. Dostupnosť služby treba preveriť, kontakty nájtete na isper.sk/kontakt.
 • V Bratislave prevádzkujeme vlastnú telekomunikačnú sieť. Pripojenie v bytových domoch je realizované dotiahnutím kábla do bytu. Inštalácia je ukončená pripojením routera, ktorý je posledným bodom našej siete. Za tento router je možné napojiť už bytovú infraštruktúru pomocou kábla, alebo prostredníctvom wifi routeru.
 • Wifi router nie je automaticky súčasťou inštalácie. Dá sa samozrejme doobjednať k inštalácii – aktuálne ceny a možnosti wifi routerov nájdete v cenníku isper.sk/cennik.
 • V obciach v okolí Bratislavy, alebo v rodinných domoch v Bratislave zriaďujeme pripojenie prostredníctvom prijímacej antény, z ktorej je zvedený kábel do interiéru rodinného domu. Inštalácii vždy predchádza bezplatná, nezáväzná obhliadka, pri ktorej technik preverí dostupnosť služby a tiež zistí spôsob umiestnenia antény na rodinný dom. Inštalácia je ukončená káblom a koncovkou RJ 45. Dá sa samozrejme doobjednať k inštalácii wifi router – aktuálne ceny a možnosti wifi routerov nájdete v cenníku isper.sk/cennik.
 • V prípade, že sa Vaša firma nachádza v administratívnej budove kde poskytujeme pripojenie, inštalácia je už zväčša pripravená. Stačí len aby prišiel náš technik a oživil zásuvku, alebo už prichystaný kábel.
 • Ak je Vaša firma na mieste kde ešte nemáme vybudované pripojenie, bude treba zrealizovať bezplatnú obhliadku našim technikom. Následne sa určí možnosť pripojenia a tiež spôsob a rozsah inštalácie.

Prehľadný zoznam TV staníc so zobrazením aktuálne bežiaceho programu a nasledujúceho programu.
Prehrávanie aktuálnej relácie v reálnom vysielacom čase.
Možnosť pozastaviť program, zopakovať požadovaný úsek, alebo spustiť reláciu od začiatku.
Možnosť sledovať program z archívu, ktorý je uchovávaný 7 dní.
Možnosť vytvoriť až 100 hodín nahrávok vybraných relácií a programov z aktuálneho vysielania, z archívu alebo možnosť naplánovať nahrávanie požadovanej relácie vopred.

 • Služba je poskytovaná prostredníctvom internetového pripojenia. To znamená, že je dostupná všade, kde máte internetové pokrytie.
 • Pre plynulé a bezproblémové sledovanie televíznych programov je, samozrejme, potrebné spoľahlivé internetové pripojenie od ktoréhokoľvek poskytovateľa s rýchlosťou aspoň 2 Mbps.
 • Pre najvyššiu kvalitu obrazu odporúčame pripojenie aspoň 10 Mbps.
 • Službu ISPER TV2GO môžete sledovať takmer na akomkoľvek zariadení. Na telefónoch pomocou aplikácie, na počítači v akomkoľvek prehliadači, na tv prijímači buď v aplikácii (platí pre väčšinu SMART TV), alebo pomocou nášho set-top-boxu.
 • Na jednom konte môžete mať zaregistrované až 4 set-top-boxy a navyše 4 ďalšie zariadenia. Zariadením je myslený napríklad tablet, smartfón, PC alebo aj aplikácia v tv prijímači. Naraz tak môžete sledovať až 8 zariadení.
 • Služba ISPER TV2GO je unikátna v tom, že si môžete k základnému balíčku (GO Standard) navoliť TV stanice, aké chcete Vy a nie aké Vám nanútime. V zozname si môžete vybrať ľubovolné stanice a viete si tak vyskladať vlatnú TV.
 • Áno, platba kartou je na našej pobočke možná

Ak máte ďaľšie otázky

Môžete nás kontaktovať telefonicky, mailom, prípadne nás navštíviť na našej pobočke.